O nas

 

Firma Xianda Machinery Co., Ltd została założona w 1985 roku. Od początku swojej działalności, firma sukcesywnie rozwija się, zajmując obecnie powierzchnię 20 000 metrów kwadratowych. Głównym zakresem działalności firmy jest produkcja i rozwój maszyn do cięcia oraz obróbki kamienia. Nasze maszyny używane są do produkcji seryjnej elementów z kamienia takich jak: kolumny, wazony, balustrady. W swojej ofercie posiadamy: maszyny do cięcia kamienia – piły jednolinowe do cięcia prostego i profilowanego, piły mostowe a także maszyny polerujące.

Dzięki zrównoważonemu, szybkiemu rozwojowi osiągnęliśmy międzynarodowe standardy pracy i certyfikaty: ISO900I oraz CE a także zdobyliśmy wiele tytułów honorowych, w tym Międzynarodową Nagrodę Jakości w kategorii maszyn do obróbki kamienia.

Nasza firma znajduje się w historycznym mieście Quanzhou Anhai, znanym z wygodnego transportu, oraz zabytków kultury chińskiej takich jak most Wuli. Nasze przedsiębiorstwo jest jednym z najdynamiczniej rozwijającym się ośrodków produkcyjnych branży kamieniarskiej w Chinach. Znaczna część naszej produkcji znajduje nabywców na całym świecie.

Od 1985 roku – momentu założenia firmy, nasze cele obrazuje hasło: „Zaawansowana technologia i wysoka jakość”. To wszystko powoduje, iż wprowadzane przez nas innowacje napędzają rozwój kadry inżynieryjnej czego skutkiem jest produkcja maszyn o zaawansowanej technologii i wysokiej jakości. Dzięki staraniom całego zespołu opracowaliśmy gamę specjalnych rozwiązań do obróbki, cięcia i polerowania kamienia. Maszyny z firmy „Xianda”, oprócz dobrej jakości i niezawodności, cechuje niepowtarzalny styl współgrający z rozsądną ceną i nowymi technologiami wdrażanymi w odpowiedzi na oczekiwania klientów.